Gyoo Residence
569
page-template-default,page,page-id-569,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Gyoo Residence 

Proje Tipi: Daire

Konut Sayısı: 721

Arsa Alanı: 17.226

Konut Tipleri: 1+0, 1+1, 2+1

Metrekare Alanı: 77 – 116 m²

Teslim Tarihi: Haziran 2017

Miami, Londra, Berlin, St. Petersburg, New York, Moskova, Paris, Buenos Ares, Hong Kong, Münih ve Toronto gibi dünyanın en önemli metropollerinde imzası bulunan YOO markasını G konseptiyle bir araya getiren Mar Yapı, Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçen projesinin her detayında lüks ve ihtişamı ön plana çıkarıyor.

İki anıtsal kulenin yükseldiği, en son teknolojinin kullanıldığı, YOO inspired by Starck rezidansları ve stillerini sunan G projesinde arzulayabileceğiniz tüm imkanlara ve hizmetlere, havalimanına 5 dakika uzaklıkta sahip olabilirsiniz. G size özgürce yaşamayı, özgürce sevmeyi ve özgürce kendiniz olmayı sunuyor.

Açık-kapalı havuz, SPA merkezi, Fitness Center, Sinema Odası, Eğlence odası ve açık-kapalı otoparkların bulunduğu proje, Suyabatmaz/Demirel mimari anlayışıyla hayata geçiyor.