Nivo Istanbul
566
page-template-default,page,page-id-566,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Nivo Istanbul

Proje Tipi: Daire, Ofis,  Dükkan, Otel

Konut Sayısı: 1200

Arsa Alanı: 200.000 m²

Konut Tipleri: 1+1 , 3+1

Metrekare Alanı: 55 – 204 m²

Teslim Tarihi: Aralık 2022

İstanbul’un dinamik temposundan keyif alan, her yeni günle yeni başlangıçlar yapan, hayatı dolu dolu yaşayanların ortak noktası. Şık mimarisiyle bölgeyi dönüştürüyor, gıpta edilecek lokasyonuyla hem hayata hem de yatırıma değer katıyor.

 

Blokların üzerlerindeki teras bahçeleri ortak kullanım için harika bir seçim. Güneşli ve güzel havaların tadını çıkarmak için projenin merkezinde bulunan şehir parkları, ve sosyalleşme alanları ise oldukça geniş bir alana sahip. Nivo İstanbul’un en büyük avantajlarından biri, şehrin birçok çekim noktasının ortasında olması yanı sıra çok çeşitli ulaşım imkanlarının da kesişim noktasında yer alması. Projenin konumlandığı Basın Ekspres Yolu ve Güneşli E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir kavşak noktası niteliği taşıyor ve Kuzey Marmara Otoyolu’na da kolayca bağlanıyor.

 

Estetik ve fonksiyonel tasarımın ön planda olduğu proje kusursuz işçilik ve eşsiz malzeme kalitesiyle dikkat çekiyor. İmalat kalitesinin hayat kalitesini yansıttığına inanan Nivo İstanbul’un bütün yaşam ünitelerinde kullanılan akıllı ev, akustik pencere ve yalıtım sistemleri sayesinde sakin ve huzurlu bir ortam sağlanıyor.

 

Nivo İstanbul’un alışveriş caddesi, onlarca mağazanın yanı sıra, açık havanın ferahlığını da sunuyor. Çünkü burada alışveriş sadece çok çeşitli ürün ve hizmetlere kolayca ulaşmak değil, 4 mevsimi yaşamak ve sosyal hayatın bir parçası olmak demek.