Seba Suites Project
331
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-331,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Seba Suites Project

About This Project

Proje Tipi: Daire

Konut Sayısı: 144

Arsa Alanı: 8500 m²

Konut Tipleri: 1+1 , 2+1

Metrekare Alanı: 60 – 180 m²

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

 

Avrupa Yakası’nın yükselen yıldızı Kağıthane, sahip olduğu olanaklarla İstanbul’un yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor. Merkezi konumu, TEM ve E-5 bağlantı yollarına ve iş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Kağıthane, metro hattının açılmasıyla İstanbul’un ulaşımı en rahat bölgelerinden biri haline geliyor. AVM’lere ve yeni üniversitelere yakınlık, sosyal olanaklara önem verenlerin aklına ilk Kağıthane’yi getirecek.

 

Birbirinden başarılı projeler hayata geçiren Seba İnşaat, uzun yıllara dayanan tecrübesini yepyeni projelere taşıyor. Şehrin kıymetli ve hızla kıymet kazanmakta olan semtlerinde yaptığı nitelikli ve yenilikçi projelerde imzası bulunan şirket şimdi de Seba Suites’e hayat veriyor. Seba Suites, Seba İnşaat’ın değer yaratacak, projeler üretme vizyonunun son göstergesi olarak Kağıthane’de yükseliyor.