Üsküdar Prestige Konakları
321
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-321,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Üsküdar Prestige Konakları

About This Project

Proje Tipi: Konut

Konut Sayısı: 20

Arsa Alanı: 2.200  m²

Konut Tipleri: 3 + 1, 4 + 1 ve 5 + 1 Duplex; 4 blok

Teslim Tarihi: Hazır

İl / İlçe: İstanbul / Üsküdar

 

Boğazın Yeni Gözdesi…

 

İstanbul’un, Boğaziçi’nin ve tarihi yarımadanın efsanevi siluetini en güzel seyredebileceğiniz yer Üsküdar Sultantepe’dir. Üsküdar Prestige Konakları, Sultantepe’nin en nadide arsalarından birinde yer alıyor.


Avrasya tüneline 500 metre Yeni Kabataş yürüyüş tüneline 50 metre Marmaraya ise 100 metre mesafede yer alan projemizde buhar odası, Türk hamamı veya sauna gibi tercih ettiğiniz alanlarda rahatladıktan sonra park ve bahçelerle çevrili dış mekanlarda huzurun tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Fitness salonu ve yürüyüş parkuru sağlığınıza özen göstereceğiniz yerler olacaktır. Güvenli giriş, resepsiyon, kapalı devre kamera sistemi, interkom sistemi ve uzman bir güvenlik ekibi aileniz için güvenli bir ortam sağlayacaktır. Konumu ve imkanları açısından hem yatırımcılar hem de bölge sakinleri için iyi bir yatırım noktası sunacak.