Prime Istanbul Residence
600
page-template-default,page,page-id-600,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Prime Istanbul Residence

Proje Tipi: Daire, Otel

Konut Sayısı: 488

Arsa Alanı: 250.000m²

Konut Tipleri: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1

Metrekare Alanı: 73 – 322 m²

Teslim Tarihi: Hazır

“Prime Istanbul Residences” projesi, İstanbul Avrupa yakası Yenibosna’ da Basın Ekspres yolu üzerinde yer almaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı, fuar ve alışveriş merkezlerine 5 dakikalık mesafede iş dünyasının merkezinde konumlanan Prime Istanbul Residences;  uluslararası ticaret, kültür, turizm ve finans dünyasının önemli adreslerinden biri olarak konumlanmıştır.

Uluslararası Accor   zincirine bağlı 5 yıldızlı Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center  ve yine 5 yıldızlı Mercure Istanbul Airport Hotel ile aynı çatı altında bulunmaktadır.

250.000 m2 lik alanda üzerinde kurulan Prime Istanbul Residences projesinde 488 rezidans daire bulunmaktadır.

Prime İstanbul, İstanbul konut projelerine bakışınızı değiştirecek özelliklerle geliyor. Prime konut projesinin içerisinde bulunan; sauna, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve squash kortu ile yaza fit girmek artık mümkün. Artık spor için bol bol vaktiniz olacak. Konutlarda bulunan çok çeşitli spor alanları ile günün her anında spor yapmanız mümkün.

Prime İstanbul Residence projesi sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini düşünüyor. Prime konut projesinde; alarm düğmesi, acil çıkış merdiveni, yangın asansörü, servis asansörü, kapalı devre TV, güvenlik kamerası, özel güvenlik ve kartlı giriş sistemi sayesinde artık güvendesiniz. Her türlü soruna karşı önlem alınan Prime İstanbul projesinde, her anınız güven içerisinde olacak.