Validebağ Konakları
519
page-template-default,page,page-id-519,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Validebağ Konakları

Proje Tipi: Daire, Residence
Konut Sayısı: 319
Arsa Alanı: 38,000 m²
Konut Tipleri: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1
Metrekare Alanı: 70 – 650 m²
Teslim Tarihi: Teslime Hazır
İl / İlçe: Istanbul / Üsküdar

Altunizade’nin seçkin yaşamıyla uyumlu, şık peyzajlı, koru ve gölet manzaralı dubleks konakları, hayatınızı yeni bir çizgiye taşıyor. Sevdiklerinizle beraber konakta yaşamanın mutluluğu, yeşil ve doğayla baş başa olmanın ayrıcalığıyla bütünleşiyor.

 

Validebağ Konakları; denize yakın konumuyla Boğaz’ın enfes manzarasını, serinliğini ve yaz akşamlarının romantizmini hayatınıza taşıyor. Validebağ Konakları’nda mavi özgürlüğe yelken açmak isteyenlere Kalamış Marina 5km; alışverişi, eğlenceyi ve hayatın farklı renklerini arayanlar içinse Bağdat Caddesi, 6 km yakınlıkta duruyor. Bölgedeki AVM’lere ve Validebağ Korusu’na yürüme mesafesindeki Validebağ Konakları, Kız Kulesi’ne 4 km, Avrasya Tüneli’ne 3,2 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 4,5 km mesafede bulunuyor.

 

Şehrin merkezinde doğayla iç içe yaşamak isteyenler, Validebağ Konakları’nın huzur veren doğasında farklı spor aktivitelerini bol oksijen eşliğinde gerçekleştiriyor.

Yeşile daha çok yer ayrılan peyzajı ve ayrıcalıklı sportif alanları, hem sağlıklı hem de zinde bir yaşam sunuyor.