Yeşilyaka Su
642
page-template-default,page,page-id-642,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Yeşilyaka Su

Proje Tipi: Villa

Konut Sayısı: 472

Arsa Alanı: 625.383 m²

Konut Tipleri: 3+1, 4+1, 5+1

Metrekare Alanı: 193 – 379 m²

Teslim Tarihi: Aralık 2020

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de bulunan Perola Residence projesi ile artık her yere çok yakınsınız. Perola projesi; E-5’e 5 km, TEM Otoyolu’na 3 km mesafede bulunuyor. Kuzey Marmara bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de oldukça yakın konumda bulunuyor. Perola Residence projesi ön satışa çıktığı günden beri yoğun ilgi ile karşı karşıya. Bünyesinde bulundurduğu sosyal ayrıcalıklar ile Güneşli’de fark yaratan proje alıcısını memnun ediyor. İstanbul rezidans projeleri arasında bulunan Perola’da tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam sizleri bekliyor.

6.500 metrekare alan üzerine inşa edilen projede 4 mevsim yüzmenin keyfini çıkarabileceksiniz. Bünyesinde bulundurduğu açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu ile yaz kış demeden yüzmenin tadını çıkarabilir aynı zamanda da spor yapmaktan uzak kalmamış olursunuz.

Büyük şehirlerde yaşamış olduğumuz sorunlardan biri de spor yapacak alan bulamamak oluyor. Sağlığınızı iyileştirmek artık çok kolay. Perola projesinde yer alan tam donanımlı fitness merkezi sayesinde özlediğiniz hayata kavuşmuş olacaksınız.

Three Sun ve Cihangir Eğitim Kurumları’nın ortaklığı ile inşa edilen Perola projesi çocuklarınızı da düşünüyor. Perola Residence projesinde yer alan; çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ile tamamen güvenli alanlarda çocuklarınız, çocukluklarını doyasıya yaşayacak.